v

Změny v rozvrhu středa 21. 11.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
4.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Navrátilová Magda >> - - >> .. ..
Vondruška Miroslav - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bartáčková Jindra
2 přesun << EKM 3.B 96 z 23.11. 2. hod
5 přesun >> CHK 2.A (CHK) na 20.11. 3. hod
6 odpadá EKM 4.A
Bontea Petra
2 odpadá UCD 4.A
3 odpadá UCD 4.A
5 přesun >> PRM 2.A (PM) na 20.11. 3. hod
Černá Gabriela
4 odpadá AJ 4.B (A3)
Hák Ladislav
3 přesun << TZD 2.B 84 z 23.11. 3. hod
4 přesun << GED 3.E 83 z 22.11. 1. hod
5 přesun << TZD 3.A 56 z 23.11. 4. hod
Hamerníková Anna
1 přesun >> PEU 1.E na 22.11. 5. hod
2 přesun >> PEU 1.E na 22.11. 4. hod
8 odpadá CHZV 4.B
9 odpadá CHZV 4.B
Hrušková Helena
2 přesun << CHE 1.A 73 z 19.11. 4. hod
3 přesun >> CHE 2.B na 19.11. 4. hod
5 odpadá CHE 4.A
Jankovská Zdeňka
4 přesun >> VP 3.E na 23.11. 4. hod
5 odpadá POR 4.B
6 odpadá POR 4.B
Kopecká Jiřina
1 přesun >> AJ 3.E na 22.11. 4. hod
4 odpadá AJ 4.A (A1)
5 přesun >> AJ 3.A na 20.11. 4. hod
Kostrůnek Ladislav
1 přesun << PED 1.E AU z 4. hod
2 přesun << PED 1.E AU z 5. hod
4 přesun >> PED 1.E na 1. hod
5 přesun >> PED 1.E na 2. hod
Kučerová Šárka
2 odpadá MAT 4.B
4 přesun << VT 2.A 61 z 19.11. 5. hod
4 přesun >> FYZ 1.A na 22.11. 6. hod
5 přesun << VT 2.A 61 z 19.11. 6. hod
Kvasničková Anna
2 přesun >> AJ 2.E na 6. hod
4 změna AJ 4.B (A2)+
6 přesun << AJ 2.E 40 z 2. hod
Lamač Miloš
4 přesun << ZTCH 2.B 84 z 22.11. 5. hod
5 přesun << ZTCH 2.B 84 z 22.11. 4. hod
Petrová Iva
1 odpadá CJ 4.B
2 přesun >> CJ 1.A na 23.11. 4. hod
4 přesun << CJ 1.A 73 z 22.11. 6. hod
5 přesun >> PSY 2.E na 19.11. 2. hod
6 přesun >> PSY 2.E na 19.11. 3. hod
Plašilová Olga
1 přesun >> UC 2.E na 5. hod
2 přesun >> AE 3.E na 22.11. 1. hod
3 přesun >> AE 3.E na 22.11. 2. hod
5 přesun << UC 2.E 57 z 1. hod
Prokopová Zuzana
3 odpadá EKM 4.B
4 přesun << REG 1.E 94 z 19.11. 1. hod
4 přesun >> ORV 2.A na 19.11. 5. hod
5 přesun << REG 1.E 94 z 19.11. 2. hod
Říha Jan
1 přesun << VT 2.E 61 z 23.11. 2. hod
2 přesun << VT 2.E 61 z 23.11. 3. hod
3 přesun << VT 2.E 61 z 23.11. 4. hod
Šandera Zdeněk
1 přesun << AHK 3.E 86 z 23.11. 4. hod
2 přesun << AHK 3.E 86 z 23.11. 5. hod
2 přesun >> POR 3.B na 5. hod
3 přesun << EZ 3.E 86 z 19.11. 2. hod
3 odpadá PZP 2.E zrušeno
5 přesun << POR 3.B 96 z 2. hod
6 přesun << POR 3.B 96 z 20.11. 1. hod
Šmídová Jana
1 přesun << NZP 1.B 69 z 19.11. 1. hod
5 přesun >> POR 2.B na 19.11. 3. hod
8 odpadá POR 4.A
9 odpadá POR 4.A
Šťastná Dagmar
1 odpadá ZSV 4.A
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 CHE 73 přesun << HS z 19.11. 4. hod
2 CJ přesun >> na 23.11. 4. hod
4 CJ 73 přesun << PE z 22.11. 6. hod
4 FYZ přesun >> na 22.11. 6. hod
1.B
1 NZP 69 přesun << ŠM z 19.11. 1. hod
1 BIO přesun >> na 23.11. 2. hod
2.A
4 VT 61 přesun << KU z 19.11. 5. hod
4 ORV přesun >> na 19.11. 5. hod
5 VT 61 přesun << KU z 19.11. 6. hod
5 PRM PM přesun >> na 20.11. 3. hod
5 CHK CHK přesun >> na 20.11. 3. hod
2.B
3 TZD 84 přesun << HK z 23.11. 3. hod
3 CHE přesun >> na 19.11. 4. hod
4 ZTCH 84 přesun << LM z 22.11. 5. hod
4 BIO přesun >> na 19.11. 6. hod
5 ZTCH 84 přesun << LM z 22.11. 4. hod
5 POR přesun >> na 19.11. 3. hod
3.A
5 TZD 56 přesun << HK z 23.11. 4. hod
5 AJ přesun >> na 20.11. 4. hod
3.B
2 EKM 96 přesun << BT z 23.11. 2. hod
2 POR přesun >> na 21.11. 5. hod
5 POR 96 přesun << ŠD z 2. hod
5 CHZV odpadá (NA)
6 POR 96 přesun << ŠD z 20.11. 1. hod
6 CHZV odpadá (NA)
4.A
1.-9. hod jiný důvod
4.B
1.-9. hod jiný důvod
1.E
1 PED AU přesun << KO z 4. hod
1 PEU přesun >> na 22.11. 5. hod
2 PED AU přesun << KO z 5. hod
2 PEU přesun >> na 22.11. 4. hod
4 REG 94 přesun << PR z 19.11. 1. hod
4 PED přesun >> na 21.11. 1. hod
5 REG 94 přesun << PR z 19.11. 2. hod
5 PED přesun >> na 21.11. 2. hod
2.E
1 VT 61 přesun << RH z 23.11. 2. hod
1 UC přesun >> na 21.11. 5. hod
2 VT 61 přesun << RH z 23.11. 3. hod
2 AJ přesun >> na 21.11. 6. hod
3 VT 61 přesun << RH z 23.11. 4. hod
3 PZP odpadá (ŠD)
5 UC 57 přesun << PL z 1. hod
5 PSY přesun >> na 19.11. 2. hod
6 AJ 40 přesun << KV z 2. hod
6 PSY přesun >> na 19.11. 3. hod
3.E
1 AHK 86 přesun << ŠD z 23.11. 4. hod
1 AJ přesun >> na 22.11. 4. hod
2 AHK 86 přesun << ŠD z 23.11. 5. hod
2 AE přesun >> na 22.11. 1. hod
3 EZ 86 přesun << ŠD z 19.11. 2. hod
3 AE přesun >> na 22.11. 2. hod
4 GED 83 přesun << HK z 22.11. 1. hod
4 VP přesun >> na 23.11. 4. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou