Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Frait Jiří |
|
- |
- |
>> |
>> |
|
|
|
|
|
|
Macková Vanda |
|
- |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
|
|
|
|
Petrová Iva |
|
|
|
|
|
|
>> |
|
|
|
|
Šmídová Jana |
|
>> |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Šťastná Dagmar |
|
.. |
.. |
>> |
>> |
- |
- |
- |
.. |
.. |
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Bontea Petra |
2 |
přesun <<
|
HK |
2.B |
61 |
z 20.3. 6. hod |
|
Brázdová Kateřina |
3 |
přesun <<
|
DEJ |
1.B |
94 |
z 21.3. 8. hod |
3 |
přesun >> |
DEJ |
1.A |
|
na 20.3. 5. hod |
4 |
přesun >> |
CJ |
1.B |
|
na 21.3. 6. hod |
|
Frait Jiří |
7 |
přesun <<
|
RMV |
2.B (R2) |
73 |
z 3. hod |
8 |
přesun <<
|
RMV |
2.B (R2) |
73 |
z 4. hod |
|
Hák Ladislav |
2 |
přesun <<
|
TZD |
2.A (agro) |
84 |
z 3. hod |
3 |
přesun <<
|
GED |
3.E |
84 |
z 21.3. 3. hod |
3 |
přesun >> |
TZD |
2.A (agro) |
|
na 2. hod |
5 |
přesun <<
|
GED |
3.E |
84 |
z 21.3. 2. hod |
|
Kazdová Milada |
1 |
přesun >> |
MAT |
1.A |
|
na 4. hod |
2 |
přesun <<
|
FYZ |
1.A |
69 |
z 6. hod |
3 |
přesun >> |
FYZ |
1.B |
|
na 22.3. 4. hod |
4 |
přesun <<
|
MAT |
1.A |
69 |
z 1. hod |
6 |
přesun >> |
FYZ |
1.A |
|
na 2. hod |
|
Kostrůnek Ladislav |
3 |
přesun <<
|
ORV |
2.B |
73 |
z 20.3. 4. hod |
6 |
přesun >> |
PU |
3.E |
|
na 9. hod |
9 |
přesun <<
|
PU |
3.E |
41 |
z 6. hod |
|
Kučerová Šárka |
3 |
přesun <<
|
MAT |
2.A |
34 |
z 21.3. 5. hod |
4 |
změna
|
MAT |
2.A |
34 |
|
|
Kvasničková Anna |
1 |
přesun <<
|
NJ |
1.A (eko) |
68 |
z 2. hod |
1 |
přesun >> |
NJ |
2.A (eko) |
|
na 22.3. 2. hod |
2 |
přesun <<
|
AJ |
3.E |
68 |
z 3. hod |
2 |
přesun >> |
NJ |
1.A (eko) |
|
na 1. hod |
3 |
přesun >> |
AJ |
3.E |
|
na 2. hod |
4 |
přesun <<
|
NJ |
3.A (eko) |
68 |
z 5. hod |
5 |
přesun >> |
NJ |
3.A (eko) |
|
na 4. hod |
|
Navrátilová Magda |
5 |
přesun <<
|
VZP |
3.A (eko) |
34 |
z 18.3. 2. hod |
|
Petrová Iva |
2 |
přesun >> |
CJ |
2.B |
|
na 4. hod |
3 |
přesun <<
|
ON |
1.A |
69 |
z 4. hod |
4 |
přesun <<
|
CJ |
2.B |
73 |
z 2. hod |
4 |
přesun >> |
ON |
1.A |
|
na 3. hod |
|
Plašilová Olga |
2 |
přesun >> |
TPN |
3.E |
|
na 21.3. 2. hod |
|
Říha Jan |
1 |
přesun <<
|
TA |
1.B (T2)+ |
61 |
z 2. hod |
2 |
přesun >> |
TA |
1.B (T2)+ |
|
na 1. hod |
|
Sokolová Lenka |
2 |
přesun <<
|
CHE |
1.B |
94 |
z 21.3. 6. hod |
6 |
přesun <<
|
BIO |
1.A |
69 |
z 21.3. 3. hod |
|
Šandera Zdeněk |
4 |
přesun <<
|
HZ |
1.B |
94 |
z 22.3. 6. hod |
|
Vondruška Miroslav |
4 |
změna
|
ZTCH |
4.B (zt1)+ |
86 |
|
5 |
změna
|
ZTCH |
4.B (zt1)+ |
86 |
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
1 |
NJ |
eko |
68 |
přesun << |
KV |
z 2. hod |
1 |
TA |
T2 |
61 |
přesun << |
RH |
z 2. hod |
1 |
MAT |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
2 |
FYZ |
|
69 |
přesun << |
KA |
z 6. hod |
2 |
NJ |
eko |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
2 |
TA |
T2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
3 |
ON |
|
69 |
přesun << |
PE |
z 4. hod |
3 |
DEJ |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 5. hod |
4 |
MAT |
|
69 |
přesun << |
KA |
z 1. hod |
4 |
ON |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
6 |
BIO |
|
69 |
přesun << |
SO |
z 21.3. 3. hod |
6 |
FYZ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
8 |
TV |
T1 |
|
odpadá |
|
(ŠT) |
9 |
TV |
T1 |
|
odpadá |
|
(ŠT) |
|
1.B |
1 |
TA |
T2 |
61 |
přesun << |
RH |
z 2. hod |
1 |
TV |
T3 |
|
odpadá |
|
(ŠT) |
2 |
CHE |
|
94 |
přesun << |
SO |
z 21.3. 6. hod |
2 |
TA |
T2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
2 |
TV |
T3 |
|
odpadá |
|
(ŠT) |
3 |
DEJ |
|
94 |
přesun << |
BR |
z 21.3. 8. hod |
3 |
FYZ |
|
|
přesun >> |
|
na 22.3. 4. hod |
4 |
HZ |
|
94 |
přesun << |
ŠD |
z 22.3. 6. hod |
4 |
CJ |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 6. hod |
|
2.A |
1 |
NJ |
eko |
|
přesun >> |
|
na 22.3. 2. hod |
2 |
TZD |
agro |
84 |
přesun << |
HK |
z 3. hod |
2 |
AJ |
2 |
|
odpadá |
|
(MA) |
3 |
MAT |
|
34 |
přesun << |
KU |
z 21.3. 5. hod |
3 |
TZD |
agro |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
3 |
ZZS |
eko |
|
přesun >> |
|
na 21.3. 2. hod |
4 |
MAT |
|
34 |
změna |
KU |
|
|
2.B |
2 |
HK |
|
61 |
přesun << |
BO |
z 20.3. 6. hod |
2 |
CJ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
3 |
ORV |
|
73 |
přesun << |
KO |
z 20.3. 4. hod |
3 |
AJ |
2 |
|
odpadá |
|
(MA) |
3 |
RMV |
R2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
4 |
CJ |
|
73 |
přesun << |
PE |
z 2. hod |
4 |
AJ |
2 |
|
odpadá |
|
(MA) |
4 |
RMV |
R2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 8. hod |
7 |
RMV |
R2 |
73 |
přesun << |
FR |
z 3. hod |
8 |
RMV |
R2 |
73 |
přesun << |
FR |
z 4. hod |
|
3.A |
4 |
NJ |
eko |
68 |
přesun << |
KV |
z 5. hod |
4 |
ZZS |
eko |
|
přesun >> |
|
na 21.3. 5. hod |
5 |
VZP |
eko |
34 |
přesun << |
NA |
z 18.3. 2. hod |
5 |
NJ |
eko |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
6 |
CJ |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 5. hod |
|
4.A |
1 |
PR |
agro |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 4. hod |
4 |
ZTCH |
zt1 |
86 |
změna |
VO |
|
5 |
ZTCH |
zt1 |
86 |
změna |
VO |
|
|
4.B |
4 |
ZTCH |
zt1 |
86 |
změna |
VO |
|
5 |
ZTCH |
zt1 |
86 |
změna |
VO |
|
|
3.E |
2 |
AJ |
|
68 |
přesun << |
KV |
z 3. hod |
2 |
TPN |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 2. hod |
3 |
GED |
|
84 |
přesun << |
HK |
z 21.3. 3. hod |
3 |
AJ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
5 |
GED |
|
84 |
přesun << |
HK |
z 21.3. 2. hod |
6 |
PU |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 9. hod |
9 |
PU |
|
41 |
přesun << |
KO |
z 6. hod |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou